Dış Çekim

Düğün Fotoğrafçılığında Dış Mekan Çekimleriyle İlgili Detaylar


Son zamanlarda stüdyo çekimlerinin pabucunu dama atan dış mekan çekimleri bu özel gününüze dair elinizde bir ömür kalacak fotoğraflarınıza farklılık ve özgünlük katmanızı sağlıyor. Dış mekan çekimler, özellikle önem verilerek çalışılması gereken alanlardan biridir. Fotoğrafçı için çekim yapılacak ortamın gerektirdiği en uygun pozları yakalamak, ışığı en doğru açıyla bulmak; sizin için de tarzınızı en iyi yansıtacak ya da kendinizi en çok ait hissedeceğiniz bir ortam seçmek çok önemlidir.

Mersin Düğün Dış Çekim

Fazlasıyla özen göstererek yaptığımız çalışmalarda profesyonel ekibimiz ve ekipmanımızla gerek tarihi bir arka planla gerek yoldan geçen bir bisikletli çocukla ya da güneş ışıklarının ve martıların gökyüzünde dansıyla fotoğraflarınıza bambaşka bir soluk getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Dış Mekan Fotoğraf Çekiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Özellikle doğal ortamda, doğayla iç içe bir çekim konseptine karar verildiyse gelinin mutlaka yanında, yürümesine engel olmayacak düz bir ayakkabı bulundurması gerekir.
  • Dış mekan çekimlerinizi düğün gününde yaptırmak zaman konusunda sıkıntı yaşamanıza sebep olabilir. Bu nedenle düğün gününden önce prova yaptığınız bir günde çekim yaptırmayı tercih edebilirsiniz.
  • Dış çekim için karar verdiğiniz yeri çekimlerden önce gidip görmeniz çekim günü kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacak ve bu doğal olarak pozlarınıza da yansıyacaktır.
  • Haftasonlarının kalabalıklığını göz önünde bulundurarak çekimleri özellikle hafta içine denk getirmeye çalışmak yararınıza olacaktır.
1
Zenkast Production'a Hoşgeldiniz.
Powered by